Penye

Personel Kıyafeti imalatında en önemli aşamalardan biri kuşkusuz tasarımdır. İş Elbisesinin kullanışlı ve rahat olmasının yanı sıra kurumsal renkleriniz ile birlikte sizi yansıtmasıdır.

Personel Elbisesi tasarımına başlamadan önce sizden bazı beklentilerimiz var. Örneğin personelinizin çalışma şekli, çalışma yeri gibi. İşçinizin çalışma yeri sıcaklığı dahi iş elbisesi tasarımında bizim için çok önemli. Kaliteli kumaş ve hammadde kullanımından asla taviz vermeyiz, bazı durumlarda daha özel kumaşlar kullanmamız gerekir. Fakat bunlar maliyeti arttırır. Maliyet etkeni de göz önünde bulundurulduğunda İş Kıyafeti tasarımında profesyonel bakış açısı ve kaliteli işçilik ile konforlu ve dış ortama duyarlı iş elbiselerini rekabetçi fiyatlara imal edebiliriz.

 • Tasarım

 • Tasarımda farkımız personelinizin İş Kıyafetini zorunlu olduğundan değil firmasını ve kıyafetini benimsediği için severek giymesini sağlamak.
 • Sunum

 • Rakiplerimizden bir diğer farkımız, Personel Kıyafeti tasarımınızı bilgisayar ekranında ya da kağıt üzerinde değil canlı numune sunumları ile görecek olmanız...
 • Özelleştirme

 • İş Kıyafeti tasarımı ve canlı numune sunumu sonrası sizin için tasarlanan personel elbisesine talepleriniz doğrultusunda son rutuşlar yapılmaktadır.

Tasarım bir planın, bir nesnenin ya da bir inşa süreci içinde meydana getirilmesine denir. Elizabeth Adams Hurwitz tarafından kısa ve öz olarak “gerekli olanın araştırılması” şeklinde tanımlanmıştır.


Gerekli olanın araştırılması tanımı iş elbisesinde bizim tasarım anlayışımızı özetlemektedir. Çünkü iş kıyafetinin kullanım alanına göre personelinizin işini kolaylaştırması gerekir. Aynı zamanda personelinizin iş elbisesini severek giymesi ve ona itina ile bakması gerekir. Personeliniz kıyafetini beğenirse iş saatleri dışında da giymekten çekinmez hatta reklamınızı da yapar.


Personelinizin benimseyerek kullanacağı ve çok iyi bakacağı iş elbiselerini tasarlamaya ve her tasarımımızda siz değerli müşterilerimizi fiyat ile mutlu ederken; personelinizi kaliteli kumaş ve profesyonel işçilik ile tanıştıracağız...

T-Shirt Tasarımı

T-Shirtler iş elbisesinin olmazsa olmaz parçalarıdır. Öyle ki birçok firma personeline sadece tshirt dağıtmaktadır. Bundan dolayı tshirt tasarımı iş kıyafeti tasarımının da en önemli aşamasıdır.


Kurumsal renklerinizin koyu tonlarda olması sebebiyle kullanımı bazı durumlarda en aza indirilmek zorundadır. Bu yüzden tshirt tasarımı yapılırken kurumsallığınızı yansıtmak, personelinizin sıcak ortamlarda açık havada güneş ışınlarından fazlasıyla etkilenmesine sebep olabilir. Tshirt, kullanım alanına göre tasarlanmalı ve kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.


Üzerinde logonuz olmadan firmanızı yansıtan bir thirt tasarımı imkansız değildir. Ancak her durumda baskı ya da nakış ile logonuzun iş tshirtüne uygulanması gerekir. Baskılı Penye yada Nakışlı Penye uygulaması ile kullanışlı bir Polo Yaka Tshirt personeliniz memnun edebilir, müşterileriniz nazarında kurumsallığınızı arttırabilir.

 • Gülteks Penye olarak bizler; Personel Kıyafeti, İş Elbisesi, Tshirt, Yelek, Polar ve Penye tekstil ürünleri imalat kapasitesiyle kalite,fiyat ve hızlı teslimat ile iplikten başlayıp, kaliteli kumaş ve profesyonel işçilik ile baskıdan nakışa personelinizi giydiriyoruz.
 •  Merkez: Uğur Mahallesi, 442. Sk.,
     No: 38/1 35260 Konak - İZMİR
 •   Anafartalar Caddesi No:150/21,
  Hamza Rüstem Pasajı Konak - İZMİR
 •   +90 232 483 32 45
 •   +90 554 854 23 73
 • info (at) gultekspenye.com

Rasgele Resimler

V Yaka Penye Suprem Turuncu-V-Yaka-Penye-Suprem-Turuncu-021-1Polo Yaka Penye Pike Civciv Sarı-Polo-Yaka-Penye-Pike-Civciv-Sari-014-1Dik Yaka Fermuarlı Polar Sweatshirt Kırmızı-Dik-Yaka-Dik-Yaka-Fermuarli-Polar-Sweatshirt-KirmiziPolo Yaka Penye Pike Gri Melanj-Polo-Yaka-Penye-Pike-Melanj-003-1Polo Yaka Penye Pike Kahverengi-Polo-Yaka-Penye-Pike-Kahverengi-044-1Yün Örgü Bere Sarı-Bere-SariPolo Yaka Penye Çağla Yeşil-Polo-Yaka-Penye-Pike-Cagla-Yesil-035-1Polo Yaka Penye Pike Turkuaz-Polo-Yaka-Penye-Pike-Turkuaz-006-1Polo Yaka Penye Pike Beyaz-Polo-Yaka-Penye-Pike-Beyaz-028-1